Grote ideeën ontwikkelen we
met een multidisciplinair team

Dat is onze garantie voor succes. We zoeken naar onlogische combinaties van disciplines om zo het meest creatieve resultaat te behalen. Ons team is daarmee zeer divers, zo houden we elkaar scherp.

De passie voor food en hospitality delen we, evenals onze obsessies voor design en koffie. 

We werken zorgvuldig, zijn betrokken, gepassioneerd, creatief en experimenteel. Altijd op zoek zijn we, naar het beste in elkaar, nieuwe design trends en naar nieuwe team leden die ons verder brengen. Werken bij #teamenbiun? Stuur ons je CV of kom eens langs voor een kop koffie. 

food creatives

 

David
Kulen
creative director

kulen@enbiun.nl

+31 (0)6 15 41 50 01

 

Jan Willem
van de Sande
partner

vandesande@enbiun.nl

+31 (0)6 11 86 80 24

Oskar
Zijlstra
managing partner

zijlstra@enbiun.nl

+31 (0)6 55 78 50 33

Maurits
Tofohr
strategy consultant

tofohr@enbiun.nl

 

 

Fascal
Hukker
marketing manager

hukker@enbiun.nl

 

 
 

Milou
Daniëls
creatief strateeg / 
senior project manager

daniels@enbiun.nl

 

 
 

Inez
van Moolenbroek

senior project manager

moolenbroek@enbiun.nl
 

 

 
 

Vasso
Panagoulopoulos
senior project manager

pana@enbiun.nl

 

 
 

Manuel
Palland
graphic designer

palland@enbiun.nl

 

 
 

Joanna
Zychski
senior interieur designer

joanna@enbiun.nl

 

 

 

Dieuwertje
van Walsum
interieur designer

vanwalsum@enbiun.nl

 
 

Debbie
Aitatus
ontwerper & DTP

aitatus@enbiun.nl

 
 

Lieke
Maas

food designer

maas@enbiun.nl

 
 

Delphine
Bagnol
concept designer

bagnol@enbiun.nl

 
 

Dion
Holla
marketing

holla@enbiun.nl
 
 
 
 

Anneleid

Linthorst
operationeel mngr HEAT

anneleid@
heatperformance.nl
 
 
 

Jaap
Smit

Graphic designer

smit@enbiun.nl

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOM BIJ ONS WERKEN

Versterk jij ons team?

enbiun is altijd op zoek naar gedreven talent om mee samen te werken.

Ben jij creatief en kritisch en werk je graag in een ambitieus, jong team? Kijk dan eens naar onze vacatures of stuur een open sollicitatie naar hrm@enbiun.nl

Openstaande vacatures:

Senior Projectmanager


We accepteren ook stage sollicitaties voor komend seizoen.