OVER ONS

we werken voor mensen
die in hun mensen, ruimtes
en concepten investeren

 

Onze klanten variëren van snelgroeiende internationale bedrijven tot recreatiebedrijven en kleine ondernemers in de stedelijke gebieden. Onze ambitie om food & hospitality opnieuw uit te vinden vereist dat we op veel niveaus denken en ontwerpen. Ons werk verbindt diensten, ruimtes, interieurs, merken, grafische design, bedrijfsmodellen en operationele processen.

Om aan de behoefte van elke klant te voldoen, passen we onze services aan en werken we intensief samen om het beste resultaat te creëren. Met ons multidisciplinaire team kunnen we kennis en vaardigheden bieden in een breed scala aan uitdagingen. Onze klanten waarderen dat we altijd voorop lopen en unieke, innovatieve en duurzame ideeën ontwikkelen.

ENBIUN TEAM

David
Kulen
creative director

kulen@enbiun.nl

+31 (0)6 15 41 50 01

 

Jan Willem
van de Sande
partner

vandesande@enbiun.nl

+31 (0)6 11 86 80 24

Oskar
Zijlstra
managing partner

zijlstra@enbiun.nl

+31 (0)6 55 78 50 33
 

Maurits
Tofohr
partner

tofohr@enbiun.nl

 

 

Manuel
Palland
art director

palland@enbiun.nl

 

 

Joanna
Zychski
senior interior designer

joanna@enbiun.nl
 

 

 

Dieuwertje
van Walsum
interior designer

vanwalsum@enbiun.nl

 

 
 

Debbie
Aitatus
designer & DTP

aitatus@enbiun.nl
 
 
 

Inez van

Moolenbroek

project lead

moolenbroek@enbiun.nl
 

Anneleid

Linthorst
food creative &

project lead

linthorst@enbiun.nl

 

 
 

Sara
Beesems  
project lead 

beesems@enbiun.nl
 
 
 
 

Carolien 
van der Haas
manager finance  

vanderhaas@enbiun.nl
 
 
 

Rosa

van der Kamp
marketing coördinator

kamp@enbiun.nl
 
 
 
 

Lieke
Maas

food creative 

maas@enbiun.nl

 

 
 

Delphine
Bagnol
food designer

bagnol@enbiun.nl
 
 
 

Sander

Uitdehaag
food curator

uitdehaag@enbiun.nl

 

 
 

Jose

Rodenburg
stagiar project lead

rodenburg@enbiun.nl
 
 
 
 

Francesca 

Pilon
stagiar graphic design

pilon@enbiun.nl
 
 
 
 

Volg enbiun op LinkedIn

 
 
 

WERK

Kom werken bij enbiun!

Ben je een creatief en kritisch individu? enbiun is altijd op zoek naar nieuwe talenten om ons team te versterken.

Bekijk onze vacatures of stuur ons een open sollicitatie. We accepteren jammer genoeg geen stagiaires op dit moment.