ons team bestaat uit ondernemers, ontwerpers, foodies en makers

Met ons multidisciplinaire team bieden we kennis en vaardigheden voor uiteenlopende uitdagingen. Onze klanten waarderen dat we vooruitlopen, uniek zijn en duurzame oplossingen ontwikkelen. We blijven betrokken tot dat je project succesvol geïmplementeerd is.

Ons werk verbindt diensten, ruimtes, interieurs, merken, grafische design, bedrijfsmodellen en operationele processen. We werken intensief met jou samen om het beste resultaat te bereiken.

ons team

David
Kulen
creative director

kulen@enbiun.nl

+31 (0)6 15 41 50 01

 

Jan Willem
van de Sande
partner

vandesande@enbiun.nl

+31 (0)6 11 86 80 24

Maurits
Tofohr
partner

tofohr@enbiun.nl

+31 (0)6 52 34 19 51

Inez van

Moolenbroek

project lead

moolenbroek@enbiun.nl
 

Anneleid

Linthorst
food creative &

project lead

linthorst@enbiun.nl

 

 
 

Sara
Beesems  
project lead 

beesems@enbiun.nl
 
 
 
 

Carolien 
van der Haas
manager finance  

vanderhaas@enbiun.nl
 
 
 

Manuel
Palland
art director

palland@enbiun.nl

 

 

Joanna
Zychski
senior interior designer

joanna@enbiun.nl
 

 

 

Delphine
Bagnol
food designer

bagnol@enbiun.nl
 
 
 

Sander

Uitdehaag
food curator

uitdehaag@enbiun.nl
 
 

Volg enbiun op LinkedIn

 
 
 

Werk

Kom werken bij ons!

Ben je een creatief en kritisch individu? enbiun is altijd op zoek naar nieuwe talenten om ons team te versterken.

Bekijk onze vacatures of stuur een open sollicitatie.