Grote ideeën ontwikkelen we
met een multidisciplinair team

Dat is onze garantie voor succes. We zoeken naar onlogische combinaties van disciplines om zo het meest creatieve resultaat te behalen. Ons team is daarmee zeer divers, zo houden we elkaar scherp.

De passie voor food en hospitality delen we, evenals onze obsessies voor design en koffie. 

We werken zorgvuldig, zijn betrokken, gepassioneerd, creatief en experimenteel. Altijd op zoek zijn we, naar het beste in elkaar, nieuwe design trends en naar nieuwe team leden die ons verder brengen. Werken bij #teamenbiun? Stuur ons je CV of kom eens langs voor een kop koffie. 

food creatives

 

David
Kulen
creative director

kulen@enbiun.nl

+31 (0)6 15 41 50 01

 

Jan Willem
van de Sande
partner

vandesande@enbiun.nl

+31 (0)6 11 86 80 24

Oskar
Zijlstra
managing partner

zijlstra@enbiun.nl

+31 (0)6 55 78 50 33
 

Maurits
Tofohr
partner

tofohr@enbiun.nl

 

 

Fascal
Hukker
marketing manager

hukker@enbiun.nl

 
 

Manuel
Palland
art director

palland@enbiun.nl

 

 

Joanna
Zychski
senior interieur designer

joanna@enbiun.nl
 

 

 

Vasso
Panagoulopoulos
project lead &

technical support

pana@enbiun.nl

 

 
 

Dieuwertje
van Walsum
interieur designer

vanwalsum@enbiun.nl

 

 
 

Inez van

Moolenbroek

project lead

moolenbroek@enbiun.nl
 

Sara
Beesems  
project lead 

beesems@enbiun.nl
 
 
 
 

Roelie 
Hettinga 
project lead

hettinga@enbiun.nl
 
 
 

Lieke
Maas

food creative 

maas@enbiun.nl

 

 
 

Delphine
Bagnol
food designer

bagnol@enbiun.nl
 
 
 

Anneleid

Linthorst
food creative &

project lead

linthorst@enbiun.nl

 

 
 

Sander

Uitdehaag
food curator

uitdehaag@enbiun.nl

 

 
 

Debbie
Aitatus
designer & DTP

aitatus@enbiun.nl
 
 
 

Jip
de Bruijn

concept designer 

debruijn@enbiun.nl

 

 
 

Jaap 
Smit
graphic designer

smit@enbiun.nl
 
 
 

Marc
van Nieuwkerk
business developer 

nieuwkerk@enbiun.nl
 
 
 

Penelope
Volinia

stagiaire grafisch

volinia@enbiun.nl

 

 
 

Kirsten
Ellermeijer
stagiair grafisch  

ellermeijer@enbiun.nl
 
 
 
 

Danielle
Obdeijn
stagiair grafisch  

obdeijn@enbiun.nl
 
 
 
 

Lois
Overbosch
stagiair food  

overbosch@enbiun.nl
 
 
 
 

Myrna
Klaare

stagiaire project management

klaare@enbiun.nl

 

 
 

Sarah
Brugman
stagiaire pm

brugman@enbiun.nl
 
 
 

KOM BIJ ONS WERKEN

Versterk jij ons team?

enbiun is altijd op zoek naar gedreven talent om mee samen te werken.

Ben jij creatief en kritisch en werk je graag in een ambitieus, jong team? Kijk dan eens naar onze vacatures of stuur een open sollicitatie naar hrm@enbiun.nl

Openstaande vacatures:

Patner food program

We accepteren ook stage sollicitaties voor komend seizoen.