OVER ONS

we werken voor en met
mensen die in hun mensen,
ruimtes en concepten investeren

 

Onze klanten variëren van snelgroeiende internationale bedrijven tot recreatiebedrijven en kleine ondernemers in de stedelijke gebieden. Maar heb allemaal één ding gemeen; hun eindeloze ambitie. Onze ambitie om gastvrijheid en eten opnieuw uit te vinden vereist dat we op veel niveaus denken en ontwerpen. Ons werk verbindt diensten, ruimtes, interieurs, merken, grafische design, bedrijfsmodellen en operationele processen.

Om aan de behoefte van elke klant te voldoen, passen we onze services aan en werken we intensief samen om het beste resultaat te creëren. Met ons multidisciplinaire team kunnen we kennis en vaardigheden bieden in een breed scala aan uitdagingen. Onze klanten waarderen dat we altijd voorop lopen en unieke, innovatieve en duurzame ideeën ontwikkelen.

 

ENBIUN PROCES
Consultancy
Design
Program
  • analysis
  • strategy
  • positioning
  • business model
  • brainstorming
  • workshops
  • sourcing and partening
  • trend tours
  • hospitality design
  • product innovation
  • concept development
  • technical design
  • interior architecture
  • project management
  • managing agent
  • food curator
  • food program
  • research
ENBIUN TEAM

David
Kulen
creative director

kulen@enbiun.nl

+31 (0)6 15 41 50 01

 

Jan Willem
van de Sande
partner

vandesande@enbiun.nl

+31 (0)6 11 86 80 24

Oskar
Zijlstra
managing partner

zijlstra@enbiun.nl

+31 (0)6 55 78 50 33
 

Maurits
Tofohr
partner

tofohr@enbiun.nl

 

 

Manuel
Palland
art director

palland@enbiun.nl

 

 

Joanna
Zychski
senior interieur designer

joanna@enbiun.nl
 

 

 

Dieuwertje
van Walsum
interieur designer

vanwalsum@enbiun.nl

 

 
 

Debbie
Aitatus
designer & DTP

aitatus@enbiun.nl
 
 
 

Inez van

Moolenbroek

project lead

moolenbroek@enbiun.nl
 

Anneleid

Linthorst
food creative &

project lead

linthorst@enbiun.nl

 

 
 

Sara
Beesems  
project lead 

beesems@enbiun.nl
 
 
 
 

Carolien 
van der Haas
manager finance  

vanderhaas@enbiun.nl
 
 
 

Lieke
Maas

food creative 

maas@enbiun.nl

 

 
 

Delphine
Bagnol
food designer

bagnol@enbiun.nl
 
 
 

Sander

Uitdehaag
food curator

uitdehaag@enbiun.nl

 

 
 

Jip
de Bruijn

concept designer 

debruijn@enbiun.nl

 

 
 

Rosa

van der Kamp
marketing coördinator

kamp@enbiun.nl
 
 
 
 

Amy

Sprengers
stagiair graphic

sprengers@enbiun.nl
 
 
 
 

Jasmijn

Kop
stagiair content

kop@enbiun.nl
 
 
 
 

Melissa

Swager
stagiair interieur

swager@enbiun.nl
 
 
 
 

Jose

Rodenburg
stagiar pm 

rodenburg@enbiun.nl
 
 
 
 

blijf altijd 

op de hoogte

 
 
 

WORK

Versterk jij ons team?

enbiun is altijd op zoek naar nieuwe talenten om ons team te versterken. Ben je een creatief en kritisch individu?


Bekijk onze vacatures of stuur ons een open sollicitatie! We accepteren ook stagiaire sollicitaties voor het komende seizoen.